Главная ВыставкиВід веласкеса до сатири

Від веласкеса до сатири

02.10.2018 - 02.11.2018

 2 жовтня 2018 року в галереї «Єлисаветград» відкрилася виставка робіт київського художника, знакового автора сьогодення Ігоря Губського.
Ігор Губський – художник із впевненою рукою, кількома помахами пензля точно може передати суть та іронічність задуманого образу, який з легкістю читається та сприйметься глядачем. Представляла виставку власниця колекції Анастасія Бебех, галерист та мистецтвознавець з міста Києва. На виставі можна побачити 22 роботи, різні як за тематикою, так і жанром: пейзажі, сюжетні портрети, натюрморти. Особливою увагою гостей на відкритті користувались портретні роботи художника (в основному арлекінів) та колоритні роботи єврейської тематики. Експозиція не залишить байдужим нікого, саме у цій виставі можна знайти той твір який підкреслить внутрішній світ та душевний стан глядача.
Експозиція працюватиме до 2 листопада 2018 року.
Чекаємо всіх відвідати нашу галерею.


Комментарии посетителей Добавить комментарий

Ваше имя

Контактный email

Комментарий


СМОТРИТЕ ТАКЖЕ
Галерея «Елисаветград» - искусство, живопись, продажа картин. Коллекция работ профессиональных художников Кировоградщины и всей Украины, от Киева до Севастополя, от Донецка до Ужгорода. Эксклюзивные пазлы по репродукциям картин наших художников.
г. Кировоград, ул. Пашутинская, 36
Все материалы опубликованные на сайте принадлежат их авторам.
Все права защищены.