Главная ВыставкиХудожня палітра Кіровоградщини

Художня палітра Кіровоградщини

02.02.2018 - 15.02.2018

    2 лютого 2018 року в галереї "Єлисаветград" відбулося відкриття виставки "Художня палітра Кіровоградщини". На виставці представлені 39 картин 26 художників міста Кропивницького та Кіровоградської області із зібрання галереї. До уваги відвідувачів представлені роботи таких художників: Бориса Вінтенка, Володимира Федорова, Миколи Бондаренка, Петра Оссовського, Якова Калашника, Сергія Новикова, Григорія Гнатюка, Юрія Вінтенка, Володимира Волохова, Фелікса Полонського, Анатолія і Сергія Шаповалових, Анатолія Янєва, Ігора Смичека, Михайла Надєждіна, Андрія Надєждіна, Віктора Перепичая та інших майстрів, не менш важливих для культурної спадщини нашого регіону. 

   Зібрання, представлене на виставці, ретельно підбиралося протягом 10 років та до уваги загалу представлено лише вдруге, тож чимала кількість містян скористувалася нагодою переглянути живописні полотна й поспілкуватися з авторами полотен, які також завітали на відкриття виставки.

   Експозиція триватиме до 15 лютого.

 


Комментарии посетителей Добавить комментарий

Ваше имя

Контактный email

Комментарий


СМОТРИТЕ ТАКЖЕ
Мальовнича Україна
17.05.2019 - 29.05.2019

Мальовнича Україна

 Всеукраїнський культурно-мистецький проект «Мальовнича Україна» належить до знакових мистецьких акцій, які щорічно здійснюються Міністерством культури України спільно з Національною спілкою художників України.

Сота, сто перша… Далі буде.
23.04.2019 - 30.04.2019

Сота, сто перша… Далі буде.

 В галереї «Єлисаветград» 20 квітня відбулось відкриття одразу двох виставок (за №100 та №101): у великій залі – виставка одного з найяскравіших художників України, знаного в світі киянина Андрія Кулагіна «Пишу как дышу», а в малій залі – щорічна виставка художників-аматорів Кіровоградської області «Радість життя з творчістю».

Виставка
22.03.2019 - 18.04.2019

Виставка "Запах весни"

 Виставка під номером 99
22 березня о 16.45 відкрилася дев'яносто дев'ята виставка. Саме стільки провела галерея "Єлисаветград" за 8 років!

Галерея «Елисаветград» - искусство, живопись, продажа картин. Коллекция работ профессиональных художников Кировоградщины и всей Украины, от Киева до Севастополя, от Донецка до Ужгорода. Эксклюзивные пазлы по репродукциям картин наших художников.
г. Кировоград, ул. Пашутинская, 36
Все материалы опубликованные на сайте принадлежат их авторам.
Все права защищены.