Главная ВыставкиПогляд-2017

Погляд-2017

08.12.2017 - 20.12.2017

 XXI Всеукраїнська художня фотовиставка «Погляд 2017»

Відкриття: 8 грудня 2017 року о 16.15.

Кожного року популярність фотовиставки зростає, збільшується кількість учасників. Цього разу в експозиції виставки представлено 93 авторських погляди. Учасниками фотовиставки «Погляд-2017» стали як відомі автори з різних куточків країни, так і нові, які вже зараз готові заявити про свої здібності.
Виставка об’єднує всі куточки України – від сходу до заходу, від півночі до півдня. Географія цього року – 32 міста та селища (17 з яких – обласні центри), у тому числі Крим.
Мета фотовиставки – популяризація творчості фотомитців, їх робіт, та залучення нових авторів.
Фотовиставка «Погляд» не визначає кращих авторів і базується на принципі рівності її учасників. Фотовиставка – відкрита для всіх бажаючих, як фотографів-аматорів, так і для визнаних майстрів камери, яка об’єднує фотомитців, адже не ставить за мету визначити, хто кращий.
Тематика робіт фотовиставки довільна, що дозволяє кожному автору представити на розсуд глядачів свої кращі роботи. Таке поєднання дає змогу початківцям оцінити свій рівень і поспілкуватися з досвідченішими колегами.
Щорічно кращі доробки фотомистецтва стають святом світлин на виставці. Через цей виставковий майданчик пройшло багато нині відомих фотомайстрів.
Під час презентації виставки кожен з учасників та гостей зможе переглянути слайд-шоу з усіма роботами, які були відібрані художньою радою, а також насолодитись музикальними творами гурту «Анатомія стихій» (керівник Володимир Лобач), які, до речі, люб’язно надали свої композиції для задіяння їх у слайд-шоу.
Чекаємо всіх бажаючих на відкритті фотовиставки.

 


Комментарии посетителей Добавить комментарий

Ваше имя

Контактный email

Комментарий


СМОТРИТЕ ТАКЖЕ
Мальовнича Україна
17.05.2019 - 29.05.2019

Мальовнича Україна

 Всеукраїнський культурно-мистецький проект «Мальовнича Україна» належить до знакових мистецьких акцій, які щорічно здійснюються Міністерством культури України спільно з Національною спілкою художників України.

Сота, сто перша… Далі буде.
23.04.2019 - 30.04.2019

Сота, сто перша… Далі буде.

 В галереї «Єлисаветград» 20 квітня відбулось відкриття одразу двох виставок (за №100 та №101): у великій залі – виставка одного з найяскравіших художників України, знаного в світі киянина Андрія Кулагіна «Пишу как дышу», а в малій залі – щорічна виставка художників-аматорів Кіровоградської області «Радість життя з творчістю».

Виставка
22.03.2019 - 18.04.2019

Виставка "Запах весни"

 Виставка під номером 99
22 березня о 16.45 відкрилася дев'яносто дев'ята виставка. Саме стільки провела галерея "Єлисаветград" за 8 років!

Галерея «Елисаветград» - искусство, живопись, продажа картин. Коллекция работ профессиональных художников Кировоградщины и всей Украины, от Киева до Севастополя, от Донецка до Ужгорода. Эксклюзивные пазлы по репродукциям картин наших художников.
г. Кировоград, ул. Пашутинская, 36
Все материалы опубликованные на сайте принадлежат их авторам.
Все права защищены.