Главная ВыставкиКатрусина скарбничка казок

Катрусина скарбничка казок

20.10.2017 - 20.11.2017

  20 жовтня в галереї «Елисаветград» відкрилася виставка казкової художниці Каті Дудник. Наші стіни заполонили сонячні та милі картини, в яких переплелася казка та реальність, фантазії та мрії, затишний світ, в якому тепло і дітям, і дорослим. Неймовірна атмосфера світла та добра, дитячих сновидінь, написаних в яскравій реалістичній манері - це те, що постійно народжує нових прихильників творчості Каті, причому як серед дітей, так і серед дорослих.

  Катя родом з південного міста Ізмаїл, тому в роботах художниці відчутне тепло приморського сонця і світло душі її самої, яким насолоджувалися наші відвідувачі. Відкриття виставки було особливо гамірним та веселим завдяки присутності чималої ватаги дітлахів, і це не дивно, бо саме їм все ж найближча творчість художниці, і саме для малечі (і завдяки їй) подія перетворилася на маленьке свято – зі смаколиками, невеличкими сюрпризами та спілкуванням з нашою чи то художницею, чи то чарівницею, яка жодного маленького відвідувача не залишила без уваги. Експозиція триватиме протягом місяця, тож запрошуємо в гості всіх бажаючих зазирнути в Катрусину скарбничку казок.

 

 


Комментарии посетителей Добавить комментарий

Ваше имя

Контактный email

Комментарий


СМОТРИТЕ ТАКЖЕ
Мальовнича Україна
17.05.2019 - 29.05.2019

Мальовнича Україна

 Всеукраїнський культурно-мистецький проект «Мальовнича Україна» належить до знакових мистецьких акцій, які щорічно здійснюються Міністерством культури України спільно з Національною спілкою художників України.

Сота, сто перша… Далі буде.
23.04.2019 - 30.04.2019

Сота, сто перша… Далі буде.

 В галереї «Єлисаветград» 20 квітня відбулось відкриття одразу двох виставок (за №100 та №101): у великій залі – виставка одного з найяскравіших художників України, знаного в світі киянина Андрія Кулагіна «Пишу как дышу», а в малій залі – щорічна виставка художників-аматорів Кіровоградської області «Радість життя з творчістю».

Виставка
22.03.2019 - 18.04.2019

Виставка "Запах весни"

 Виставка під номером 99
22 березня о 16.45 відкрилася дев'яносто дев'ята виставка. Саме стільки провела галерея "Єлисаветград" за 8 років!

Галерея «Елисаветград» - искусство, живопись, продажа картин. Коллекция работ профессиональных художников Кировоградщины и всей Украины, от Киева до Севастополя, от Донецка до Ужгорода. Эксклюзивные пазлы по репродукциям картин наших художников.
г. Кировоград, ул. Пашутинская, 36
Все материалы опубликованные на сайте принадлежат их авторам.
Все права защищены.