Главная ВыставкиВиставка творів Володимира і Катерини Немир

Виставка творів Володимира і Катерини Немир

05.09.2017 - 02.10.2017

 "Брилі", полотно, акрил, 2015 р

 

5 серпня о 16.15 в галереї «Єлисаветград» відбулась зустріч із львівськими митцями. Творче подружжя Володимира та Катерини Немир відоме в Україні та за її межами. Він - живописець, вона - скульптор. Багато років викладали мистецтво, в тому числі і за кордоном. Катерина Немира включена до групи, що працює над створенням програми "Нова школа".
В експозиції в галереї представлено більше сорока живописних і графічних робіт Володимира Немири, створених переважно останніми роками на полотнах, картоні і папері акриловими фарбами. Також око поціновувача зупиниться на своєрідних скульптурних композиціях Катерини Немири. Роботи подружжя гармонічно доповнюють одне одного. В них і життєвий досвід, і глибока особиста філософія, і сакральні знання поколінь.

Музичний супровід заходу відбувся завдяки викладачу класу скрипки міської музичної школи №3 Аліні Довгій.


Володимир Немира народився 15 листопада 1949 року у Львові, випускник факультету декоративно-прикладного мистецтва (1975 р.) Львівської національної академії мистецтв. Художник-графік, живописець.
Член Національної Спілки Художників України.
Персональні виставки: Національний будинок художників, м Київ (2009 р.), Львівська державна картинна галерея (2008 р.), Національний музей у Львові ім. Андрія Шептицького (2011 р.), Державний музей Лесі Українки, м. Ялта (2010 р.), Національний музей «Бойківщина», м. Самбір (2012 р.), Канадська Українська національна федерація, м. Торонто, (2008 р.).
Виставки в посольстві України в США, м. Вашингтон (1996р, 2009 р.).
Участь у 3-х Міжнародних осінніх салонах «Високий Замок». Участь у благодійному аукціоні «Заради життя» на допомогу воїнам в зоні АТО, постраждалим та сім'ям загиблих.
Праці художника знаходяться в численних музейних та приватних колекціях в Україні та за кордоном.


Катерина Немира народилась у 1952 році в Сокільниках біля Львова. Закінчила Інститут прикладного і декоративного мистецтва. Працювала на Львівській кераміко-скульптурній фабриці в художній майстерні і паралельно y тодішньому Палаці піонерів вела студію образотворчого мистецтва.
Брала участь у виставках в Голландії, Італії, Франції, Росії.
В 90-х виїхали до США, де вони з чоловіком шістнадцять років жили, провадили галерею і студію, організували і утримували школу українознавства, влаштували гастролі в США ансамблю П. Вірського, львівських театрів ім. М. Заньковецької та ім. Л. Курбаса та ін.
Катерина викладала в Кентському університеті (штат Огайо), працювала в управах СУА і Рідної школи Четвертої хвилі, 13 років вела україномовну радіопрограму, читала лекції.
Повернувшись на батьківщину Катерина організувала мистецьку студію для дітей Нового Яричева (де тепер живуть) і околиць. А також працює над посібником з викладання образотворчого мистецтва для дітей.

"Молоді ми молоді", Катерина Немира

"Тайна вечеря", Володимир Немира

"Арка", Володимир Немира

 


Комментарии посетителей Добавить комментарий

Ваше имя

Контактный email

Комментарий


СМОТРИТЕ ТАКЖЕ
Мальовнича Україна
17.05.2019 - 29.05.2019

Мальовнича Україна

 Всеукраїнський культурно-мистецький проект «Мальовнича Україна» належить до знакових мистецьких акцій, які щорічно здійснюються Міністерством культури України спільно з Національною спілкою художників України.

Сота, сто перша… Далі буде.
23.04.2019 - 30.04.2019

Сота, сто перша… Далі буде.

 В галереї «Єлисаветград» 20 квітня відбулось відкриття одразу двох виставок (за №100 та №101): у великій залі – виставка одного з найяскравіших художників України, знаного в світі киянина Андрія Кулагіна «Пишу как дышу», а в малій залі – щорічна виставка художників-аматорів Кіровоградської області «Радість життя з творчістю».

Виставка
22.03.2019 - 18.04.2019

Виставка "Запах весни"

 Виставка під номером 99
22 березня о 16.45 відкрилася дев'яносто дев'ята виставка. Саме стільки провела галерея "Єлисаветград" за 8 років!

Галерея «Елисаветград» - искусство, живопись, продажа картин. Коллекция работ профессиональных художников Кировоградщины и всей Украины, от Киева до Севастополя, от Донецка до Ужгорода. Эксклюзивные пазлы по репродукциям картин наших художников.
г. Кировоград, ул. Пашутинская, 36
Все материалы опубликованные на сайте принадлежат их авторам.
Все права защищены.