Главная ВыставкиБлагодійність крізь призму об'єктива

Благодійність крізь призму об'єктива

08.08.2016 - 22.08.2016

Запрошуємо на одну із найщиріших фотовиставок України - «Благодійність крізь призму об’єктива».

 Вона проходитиме з 8 до 22 серпня в залах нашої галереї.

«Благодійність крізь призму об’єктива» - всеукраїнський фотоконкурс, організований Українським форумом благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України.

Мета - привернути увагу української громадськості до найкращих практик благодійності.
Завдання - залучити любителів та професіоналів мистецтва фотографії, бізнес-компанії, благодійні й громадські організації до популяризації успішного досвіду благодійництва в Україні.

До конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів (портрет, репортаж та ін.) за тематичними рубриками.

Уперше фотоконкурс відбувся 2010 року. Відтоді щоосені, у жовтні-листопаді, всі охочі надсилають світлини зі зворушливими історіями добрих справ, а у грудні журі «Благодійності крізь призму об’єктива» обирає 40 найкращих фоторобіт. Із них формується однойменна фотовиставка, яка експонується у музеях, галереях, будівлях парламенту й уряду в Києві, а з березня по листопад подорожує Україною. 2015 року фотовиставка побувала неподалік лінії розмежування, у Сєвєродонецьку та Дзержинську. А загалом торік її побачили у 13 містах України. Найкращі роботи разом з історіями публікуються у спеціальному фотокаталозі українською та англійською мовами.

На VI Всеукраїнський фотоконкурс «Благодійність крізь призму об'єктива» надійшло 687 фото. Найактивніше брали участь Київщина і Дніпропетровщина. Найбільше світлин – у номінації «Благодійність дає надію». Це ілюстрації допомоги дітям-сиротам, сім’ям у кризових ситуаціях, людям літнього віку, безпритульним, людям з особливими потребами, внутрішньо переміщеним особам, постраждалим від природних лих. Другою за популярністю стала номінація «Благодійність дарує усмішки». Це фотографії, які зображують позитивні емоції, радісні події, пов’язані з

 Фотографії можна побачити за посиланням ufb.org.ua/photokonkurs/gallery.html

Всеукраїнський фотоконкурс "Благодійність крізь призму об’єктива" - це:


доброчинність без парадного глянцю: лірична, щира, саркастична, кумедна,
найщиріший фотоконкурс України,
фото, зроблені серцем.

«Фотоконкурс несе великий заряд гуманізму, а люди мистецтва, в тому числі й фотографії, ніколи не були осторонь таких починань. Ми допомагаємо тим, що робимо конкурс професіональним з точки зору фотомистецтва. Не кожен фотограф відважиться братися за таку складну тему, для індивідуума значно простіше займатися ландшафтною фотографією чи натюрмортом, а коли зіштовхуєшся зі зйомкою людей, та ще й у непростих ситуаціях - це до снаги не кожному. Потрібні мужність, делікатність, тактовність і сміливість. Надаючи конкурсу Патронат НСФХУ, ми віддаємо данину ентузіазму Українського форуму благодійників і допомагаємо українській благодійності завойовувати авторитет і популярність».


Ростислав Кондрат, секретар Правління з організаційних питань Національної спілки фотохудожників України.


«Світлини, як і поезія – це кадри реального життя з високим символічним значенням. Один кадр може дати кілька точок зору і надихати людей більше, ніж довгі промови. Ми будемо раді подальшій співпраці з цим проектом, адже експоновані матеріали – високоякісні».


Джованні Моцареллі, координатор Програми «Волонтери ООН» в Україні (2011 р.).


"Фотовиставка «Благодійності крізь призму об’єктива» по-справжньому об'єктивно показує, що в країні здійснюються благодійні акції на користь дітей, літніх людей та інших, хто цього потребує. Тексти під фото беруть за душу".


Завідувач сектором комунікативних технологій Секретаріату Кабінету Міністрів України Володимир Татаренко.


Комментарии посетителей Добавить комментарий

Ваше имя

Контактный email

Комментарий


СМОТРИТЕ ТАКЖЕ
Мальовнича Україна
17.05.2019 - 29.05.2019

Мальовнича Україна

 Всеукраїнський культурно-мистецький проект «Мальовнича Україна» належить до знакових мистецьких акцій, які щорічно здійснюються Міністерством культури України спільно з Національною спілкою художників України.

Сота, сто перша… Далі буде.
23.04.2019 - 30.04.2019

Сота, сто перша… Далі буде.

 В галереї «Єлисаветград» 20 квітня відбулось відкриття одразу двох виставок (за №100 та №101): у великій залі – виставка одного з найяскравіших художників України, знаного в світі киянина Андрія Кулагіна «Пишу как дышу», а в малій залі – щорічна виставка художників-аматорів Кіровоградської області «Радість життя з творчістю».

Виставка
22.03.2019 - 18.04.2019

Виставка "Запах весни"

 Виставка під номером 99
22 березня о 16.45 відкрилася дев'яносто дев'ята виставка. Саме стільки провела галерея "Єлисаветград" за 8 років!

Галерея «Елисаветград» - искусство, живопись, продажа картин. Коллекция работ профессиональных художников Кировоградщины и всей Украины, от Киева до Севастополя, от Донецка до Ужгорода. Эксклюзивные пазлы по репродукциям картин наших художников.
г. Кировоград, ул. Пашутинская, 36
Все материалы опубликованные на сайте принадлежат их авторам.
Все права защищены.