Главная ВыставкиСерце України

Серце України

16.02.2016 - 29.02.2016

Галерея "Єлисаветград" презентує резонансний фотопроект молодого кіровоградського автора Олександра Козловського. Метою проекту є бажання фотографа і небайдужої людтни, якою він є, показати в якому стані знаходиться українське село, як живуть люди  - села центральної України постають перед глядачем без прикрас, в буденності свого сучасного життя. 

Від автора: «Село це серце України, її душа, фізичний і духовний центр наших предків. Село є матір'ю міста, яка вже навіть після того як її дитина виросла все одно продовжує їй всіляко допомагати, годує. Матір-село зберігає традиції і культуру нашого народу. Але на жаль, за різних обставин село вимирає, за роки незалежності з мапи України зникло більше 600 сіл і селищ, а разом з ними наше культурне багатство. Тому знімаючи цю серію, я переслідую дві цілі, задокументувати його для історії і по можливості привернути увагу до цієї проблеми. На разі працюю над цим проектом у вільний від роботи час більше двох років, і хочу продовжувати це робити і надалі»

   

Олександр Козловський народився 8 червня.1986 року у смт. Добровеличківка, з трьох років живе у Кіровограды.
У 2006 році закінчив Кіровоградський машинобудівний технікум, за спеціальністю «Технік з обчислювальної техніки».
Працює у фотокореспондентом в інтернет-виданні «Точка доступу».
Фотографією займається з 2010 року, проте скромно називає себе фотолюбителем: «Немає нічого краще ніж займатися справою яку ти любиш, в яку вкладаєш свою душу, тому фотографія це для мене не просто хобі чи робота, це те, чим я живу»


Комментарии посетителей Добавить комментарий

Ваше имя

Контактный email

Комментарий


СМОТРИТЕ ТАКЖЕ
Мальовнича Україна
17.05.2019 - 29.05.2019

Мальовнича Україна

 Всеукраїнський культурно-мистецький проект «Мальовнича Україна» належить до знакових мистецьких акцій, які щорічно здійснюються Міністерством культури України спільно з Національною спілкою художників України.

Сота, сто перша… Далі буде.
23.04.2019 - 30.04.2019

Сота, сто перша… Далі буде.

 В галереї «Єлисаветград» 20 квітня відбулось відкриття одразу двох виставок (за №100 та №101): у великій залі – виставка одного з найяскравіших художників України, знаного в світі киянина Андрія Кулагіна «Пишу как дышу», а в малій залі – щорічна виставка художників-аматорів Кіровоградської області «Радість життя з творчістю».

Виставка
22.03.2019 - 18.04.2019

Виставка "Запах весни"

 Виставка під номером 99
22 березня о 16.45 відкрилася дев'яносто дев'ята виставка. Саме стільки провела галерея "Єлисаветград" за 8 років!

Галерея «Елисаветград» - искусство, живопись, продажа картин. Коллекция работ профессиональных художников Кировоградщины и всей Украины, от Киева до Севастополя, от Донецка до Ужгорода. Эксклюзивные пазлы по репродукциям картин наших художников.
г. Кировоград, ул. Пашутинская, 36
Все материалы опубликованные на сайте принадлежат их авторам.
Все права защищены.