Главная ВыставкиСерце України

Серце України

16.02.2016 - 29.02.2016

Галерея "Єлисаветград" презентує резонансний фотопроект молодого кіровоградського автора Олександра Козловського. Метою проекту є бажання фотографа і небайдужої людтни, якою він є, показати в якому стані знаходиться українське село, як живуть люди  - села центральної України постають перед глядачем без прикрас, в буденності свого сучасного життя. 

Від автора: «Село це серце України, її душа, фізичний і духовний центр наших предків. Село є матір'ю міста, яка вже навіть після того як її дитина виросла все одно продовжує їй всіляко допомагати, годує. Матір-село зберігає традиції і культуру нашого народу. Але на жаль, за різних обставин село вимирає, за роки незалежності з мапи України зникло більше 600 сіл і селищ, а разом з ними наше культурне багатство. Тому знімаючи цю серію, я переслідую дві цілі, задокументувати його для історії і по можливості привернути увагу до цієї проблеми. На разі працюю над цим проектом у вільний від роботи час більше двох років, і хочу продовжувати це робити і надалі»

   

Олександр Козловський народився 8 червня.1986 року у смт. Добровеличківка, з трьох років живе у Кіровограды.
У 2006 році закінчив Кіровоградський машинобудівний технікум, за спеціальністю «Технік з обчислювальної техніки».
Працює у фотокореспондентом в інтернет-виданні «Точка доступу».
Фотографією займається з 2010 року, проте скромно називає себе фотолюбителем: «Немає нічого краще ніж займатися справою яку ти любиш, в яку вкладаєш свою душу, тому фотографія це для мене не просто хобі чи робота, це те, чим я живу»


Комментарии посетителей Добавить комментарий

Ваше имя

Контактный email

Комментарий


СМОТРИТЕ ТАКЖЕ
Погляд-2017
08.12.2017 - 20.12.2017

Погляд-2017

Всеукраїнська фотовиставка

Галерея «Елисаветград» - искусство, живопись, продажа картин. Коллекция работ профессиональных художников Кировоградщины и всей Украины, от Киева до Севастополя, от Донецка до Ужгорода. Эксклюзивные пазлы по репродукциям картин наших художников.
г. Кировоград, ул. Пашутинская, 36
Все материалы опубликованные на сайте принадлежат их авторам.
Все права защищены.