Главная ВыставкиФелікс Полонський. Живопис

Фелікс Полонський. Живопис

26.01.2016 - 14.02.2016

Продовжуємо прекрасну традицію відзначати ювілеї художників персональними виставками. 26 січня о 16.00 галерея "Єлисаветград" відкрила свої двері для поціновувачів творчості Фелікса Михайловича Полонського, який відзначав в січні цього року свій 75 день народження.

Фелікс Михайлович активний учасник виставок, як колективних так і персональних.

Цього разу в експозиції представлені живописні полотна різних років і різних жанрів - окрім прекрасних пейзжів глядачі відкрили для себе цікаві інтерпретації портретів художників і літераторів, натюрморти, сюжетні композиції.

Виставка триватиме до середини лютого.

 

 

 

Фелікс Михайлович Полонський народився в січні 1941 р в с. Хмельове Маловисківського району Кіровоградської області.
У 1968 році з відзнакою закінчив Іванівське художнє училище. Педагоги - С. Троїцький, І. Калашников.
Учасник багатьох обласних, всеукраїнських та зарубіжних виставок. Персональні виставки проходили в Кіровограді і у Вупперталі (Німеччина, 1999 г.) член Національної спілки художників України, лауреат обласних премій ім. Ю. Яновського та ім. О. Осмьоркіна.
Твори зберігаються у фондах Міністерства культури України, Кіровоградського обласного художнього музею, а також у приватних колекціях Німеччини, Франції, Болгарії, Австрії, Польщі, Росії, Ізраїлю, США

"Сутінки"

"Сонячний промінь"

"Натюрморт з півоніями"


Комментарии посетителей Добавить комментарий

Ваше имя

Контактный email

Комментарий


СМОТРИТЕ ТАКЖЕ
Галерея «Елисаветград» - искусство, живопись, продажа картин. Коллекция работ профессиональных художников Кировоградщины и всей Украины, от Киева до Севастополя, от Донецка до Ужгорода. Эксклюзивные пазлы по репродукциям картин наших художников.
г. Кировоград, ул. Пашутинская, 36
Все материалы опубликованные на сайте принадлежат их авторам.
Все права защищены.