Главная ВыставкиСота, сто перша… Далі буде.

Сота, сто перша… Далі буде.

23.04.2019 - 30.04.2019

 В галереї «Єлисаветград» 20 квітня відбулось відкриття одразу двох виставок (за №100 та №101): у великій залі – виставка одного з найяскравіших художників України, знаного в світі киянина Андрія Кулагіна «Пишу как дышу», а в малій залі – щорічна виставка художників-аматорів Кіровоградської області «Радість життя з творчістю».
Метою об’єднання двох виставок стала можливість спілкування художників-аматорів з відомим майстром живопису та графіки. 

Зустріч пройшла неформально та тепло. Задали ноту атмосфері на відкритті інструментальний дует у складі Володимира Лобача та Олексія Іванова. Гості с задоволенням слухали музику, спілкувались з «колегами» та з Андрієм Кулагіним. Під час відкриття була розіграна графічна робота (пастель) художника Андрія Кулагіна «Міський пейзаж». На прохання художників-аматорів та на радість всіх учасників відкриття виставки Андрій Павлович провів бліц-майстер-клас, у всіх на очах створивши міський пейзаж на чистому аркуші. При цьому процес створення малюнка супроводжувався коментарями метра та його відповідями на запитання оточуючих, а одна з гостей пішла з відкриття виставки з унікальним подарунком – картиною майстра, створеною «на живо». 
У щорічній виставці художників-аматорів Кіровоградської області (вона організована галереєю вчетверте поспіль) «Радість життя з творчістю» прийняли участь самодіяльні художники з Кропивницького, Світловодська, Олександрії, Малої Виски, Новомиргорода, Голованівська та ін. Роботи різні за тематикою та жанром. Усі учасники виставки аматорів отримали дипломи. 

Галерея гостино запрошує усіх жителів та гостей міста побачити обидві виставки. Працюємо без перерв та вихідних з 900 до 1800. Експозиції в обох залах триватимуть до 15 травня.


Комментарии посетителей Добавить комментарий

Ваше имя

Контактный email

Комментарий


СМОТРИТЕ ТАКЖЕ
Мальовнича Україна
17.05.2019 - 29.05.2019

Мальовнича Україна

 Всеукраїнський культурно-мистецький проект «Мальовнича Україна» належить до знакових мистецьких акцій, які щорічно здійснюються Міністерством культури України спільно з Національною спілкою художників України.

Виставка
22.03.2019 - 18.04.2019

Виставка "Запах весни"

 Виставка під номером 99
22 березня о 16.45 відкрилася дев'яносто дев'ята виставка. Саме стільки провела галерея "Єлисаветград" за 8 років!

ВИСТАВКА
01.03.2019 - 20.03.2019

ВИСТАВКА "ТЕТЯНИН ДЕНЬ"

 У галереї Єлисаветград відкрилась виставка одного з найбільш яскравих художників нашої області - Анатолія Шаповалова.

Галерея «Елисаветград» - искусство, живопись, продажа картин. Коллекция работ профессиональных художников Кировоградщины и всей Украины, от Киева до Севастополя, от Донецка до Ужгорода. Эксклюзивные пазлы по репродукциям картин наших художников.
г. Кировоград, ул. Пашутинская, 36
Все материалы опубликованные на сайте принадлежат их авторам.
Все права защищены.